Navigácia

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Aktuálne počasie

<<
>>
dnes, nedeľa 29. 3. 2020
9 °C 1 °C
slabé sneženie, slabý severný vietor
vietorS, 2.34m/s
tlak1012hPa
vlhkosť57%
zrážky0.77mm
sneženie0.46mm

Obsah

Správy

25.03.2020

prevencia kriminality

Odbor prevencie kriminality kancelárie MV SR

V súvislosti s hrozbou šírenia nového koronavírusu COVID - 19 Vás Ministerstvo vnútra SR Odbor prevencie kriminality kancelárie ministra vnútra upozorňuje, že na území boli Slovenska zaznamenané nové prípady podvodov na senioroch. Neznáme osoby kontaktujú telefonicky, ale aj osobne seniorov s požiadavkou zmerania teploty, ponuky pochybných farmakologických prípravkov a iné, čím chcú zneužiť súčasnú situáciu vo svoj prospech. V prípade, ak by ste boli svedkami obdobného konania, je potrebné aby ste kontaktovali políciu č. 158.

Detail

25.03.2020

CKN 1300

Informácia pre majiteľov pozemkov v obci Martinček, miestna časť Zdlžiny.

Vážený spoluobčania, v súvislosti s prácami na príprave prístupovej cesty, ktoré sa plánujú v jarných mesiacoch, Vás chceme požiadať, aby ste pri obhospodarovaní svojich pozemkov v časti Zdlžiny neobhospodarovali parcelu CKN 1300, na ktorej je podľa pozemkových úprav plánovaná prístupová cesta k pozemkom. Bližšie informácie získate na obecnom úrade telefonicky. Uvedený úsek cesty je zobrazený na mapke a zverejnený na informačnej tabuli a webovej stránke obce.

Detail

23.03.2020

fara

Oznam farského úradu v Likavke

VEREJNÉ BOHOSLUŽBY SA NA SLOVENSKU NEBUDÚ SLÁVIŤ AŽ DO KONCA MARCA. Rozhodnutie prijaté Konferenciou biskupov Slovenska kvôli šíreniu ochorenia COVID-19 sa predlžuje do 31. marca 2020. Vo farnosti sa každý deň slávi sv. omša. Vždy ju obetujem aj za vás a za vaše rodiny. Všetky vaše starosti, obavy i trápenia predkladám pri modlitbe dobrému a milosrdnému Pánovi... V prípade akýchkoľvek otázok ma môžete kontaktovať na telefón: 0908 853 715, alebo na mail: rkfu.likavka@gmail.com Pavol Ondrík, likavský farár

Detail

Fotogaléria

19.02.2020

Batôžkový projekt

Batôžkový projekt

Zapojte sa do Batôžkového projektu podporovaného Maryś Meals.

Detail

15.02.2020

Karneval 2020

Karneval 2020

Dňa 15.2.2020 kultúrno-športová komisia obce Martinček zorganizovala detský Karneval. Mali sme možnosť hostiť speváka Dana Nekonečného, ktorý Karneval otvoril. O zábavu sa postarali detské piesne M.Jaroša, Paci Pac. Choreografiu a súťaže zabezpečila princezná z Likavského hradu. Každá maska bola predstavená a ocenená balíčkom sladkého pokušenia. Na záver sme si zasúťažili a zatancovali aj s rodičmi. Veríme, že sa Vám páčilo. Veľmi sa na Vás tešíme aj o rok. Organizátori podujatia.

Detail

08.02.2020

Batôžková zábava 2020

Batôžková zábava 2020

Dobrovoľný hasičský zbor na čele s pani predsedkyňou Jarmilou Ovadovou dňa 8.2.2020 opäť zorganizoval jedinečnú ľudovú Batôžkovú zábavu. Mali sme možnosť hostiť ľudí aj so susedných obcí a mesta Ružomberok. Do rytmu nám hral DJ MARKUS, ktorý sa s farebným nasvietením sály postaral o jedinečnú atmosféru. Zábava vrcholila žrebovaním tomboly, kde sa zúčastnení tešili na výhercu fúrika (Lukáš Surový). Veríme že sa Vám páčilo, zdieľajte fotografie na facebooku a dovidenia o rok. Už teraz sa na Vás tešíme. Vaša milovaná obec MARTINČEK. foto: Milan Surový

Detail